tu jesteś: SUSZARKI / małe olbrzymy

Pełna oferta produktowa MAŁYCH OLBRZYMÓW składa się z pralnico- wirówek i suszarek 2 serii: PROFILINE i PROFESSIONAL, w których programy dostosowane są do określonych grup docelowych.

Seria PROFILINE jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Obok klasycznych programów piorących i pielęgnujących, dostępne są w urządzeniach z serii PROFILINE także następujące pakiety programów dodatkowych dla: salonów fryzjerskich, zakładów mięsnych, piekarni. Jeśli wymagana jest dezynfekcja, w pralnicy można wybrać zarówno programy dezynfekcji chemiczno -termicznej, jak i dezynfekcji termicznej, w której nie muszą być stosowane specjalne środki piorące.

Seria PROFESSIONAL jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Dzięki dużemu wyborowi programów specjalnych i uzupełniających seria PROFESSIONAL odpowiada wymaganiom profesjonalnej pielęgnacji prania. Do każdego programu są przyporządkowane stałe temperatury i ilości obrotów wirowania, które częściowo mogą być modyfikowane indywidualnie.
Specjalne programy higieniczne serii PROFESSIONAL spełniają wymagania dotyczące dezynfekcji tekstyliów w tak wrażliwych obszarach, jak kliniki, praktyki lekarskie, domy starości i opieki.

SUSZARKA PT 5135 C PT 5136 PT 7135 C Vario PT 7136 Vario
SERIA PROFILINE PROFILINE PROFESSIONAL PROFESSIONAL
System suszenia z odpowietrzeniem x x
System suszenia kondensacyjnego x x
Ładowność 6,5 kg 6,5 kg 6,5 kg 6,5 kg
Bęben SoftCare, pojemność [l] 130 130 130 130
Sterowanie NOVOTRONIC L x x
Sterowanie PROFITRONIC L Vario x x
Ogrzewanie elektryczne x x x x
Ilość programów podstawowych
Ilość Pakietów programowych
pralka pralka pralka pralka

Tylko
w Miele
  • Perfekcyjne wykończenie prania Tak jak przy praniu bęben SoftCare również przy suszeniu umożliwia osiągnięcie perfekcyjnej pielęgnacji i perfekcyjnego wykończenia prania. • Optymalna wymiana wilgoci dla równomiernego efektu suszenia • Miękkie wychwytywanie prania dla zachowania lepszego wygładzenia tkanin
  • Perfect Dry Opatentowany system wykrywania wilgoci Miele – Perfect Dry – mierzy i kontroluje parametry procesu suszenia za pomocą czujników i określa dokładnie żądany stopień wysuszenia prania.