tu jesteś: PRALNICO-WIRÓWKI / małe olbrzymy

Pełna oferta produktowa MAŁYCH OLBRZYMÓW składa się z pralnico- wirówek i suszarek 2 serii: PROFILINE i PROFESSIONAL, w których programy dostosowane są do określonych grup docelowych.

Seria PROFILINE jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Obok klasycznych programów piorących i pielęgnujących, dostępne są w urządzeniach z serii PROFILINE także następujące pakiety programów dodatkowych dla: salonów fryzjerskich, zakładów mięsnych, piekarni. Jeśli wymagana jest dezynfekcja, w pralnicy można wybrać zarówno programy dezynfekcji chemiczno -termicznej, jak i dezynfekcji termicznej, w której nie muszą być stosowane specjalne środki piorące.

Seria PROFESSIONAL jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Dzięki dużemu wyborowi programów specjalnych i uzupełniających seria PROFESSIONAL odpowiada wymaganiom profesjonalnej pielęgnacji prania. Do każdego programu są przyporządkowane stałe temperatury i ilości obrotów wirowania, które częściowo mogą być modyfikowane indywidualnie.
Specjalne programy higieniczne serii PROFESSIONAL spełniają wymagania dotyczące dezynfekcji tekstyliów w tak wrażliwych obszarach, jak kliniki, praktyki lekarskie, domy starości i opieki.

PRALNICO-WIRÓWKA PW 5065 PW 6055 Vario PW 6065 Vario
SERIA PROFILINE PROFESSIONAL PROFESSIONAL
Ładowność 6,5 kg 5,5 kg 6,5 kg
Bęben SoftCare, pojemność [l] 59 54 59
Liczba obrotów wirowania [max. U/min] 1400 1400 1400
Współczynnik g 526 526 526
Sterowanie NOVOTRONIC L x
Sterowanie PROFITRONIC L Vario x x
Ogrzewanie elektryczne x x x
Ilość programów podstawowych 10 16 16
Ilość Pakietów programowych 5 9 9
pralka pralka pralka pralka

Tylko
w Miele
  • Opatentowany bęben SoftCare – maksymalna ochrona pranych i suszonych tkanin
  • Komfort obsługi: szuflada AutoClean na środki piorące (PW 5065/6055/6065)
  • Komfort obsługi: optymalnie zaprojektowany zawór odpływowy (PW 5065/6055/6065)
  • Opłacalność = ekonomia: m.in. licznik przepływu nadzorujący ilość pobieranej wody (PW 5065/6055/6065)
  • Pakiety programów dodatkowych jako wyposażenie seryjne
  • Elastyczność: możliwość podłączenia do 6 pomp dozujących środki piorące w płynie (PW 6055/6065)

Nowość
w Miele
  • Licznik przepływuLicznik przepływu dokładnie nadzoruje ilość pobieranej wody. W połączeniu ze zintegrowanym czujnikiem ciśnienia zużycie wody może zostać zredukowane nawet o 10%.
  • Szuflada AutoClean Dzięki specjalnej powierzchni i silnemu strumieniowi wody środki piorące są dokładnie spłukiwane, zarówno w komorze prania głównego jak i prania wstępnego. W ten sposób szuflada AutoClean zawsze pozostaje czysta.
  • Odpływ bez barier Przy praniu tekstyliów, od których mocno odpadają różnego rodzaju włókna, alternatywnie do pompy można zastosować nowo opracowany zawór odpływowy, podłączany do odpływu podłogowego. Dzięki optymalizacji mechanizmu zamykającego i powiększonej powierzchni odpływu, również przy większych zabrudzeniach nie dochodzi do utworzenia osadów ani zatkań.
  • Dozowanie płynnych środków piorących Seria PROFILINE: Możliwość podłączenia 4 pomp dozujących płynne środki piorące. Seria PROFESSIONAL: Możliwość podłączenia do 6 pomp dozujących. Pralnica PW 6065 wyposażona jest w specjalny opatentowany moduł dozujący płynne środki piorące, wprost do komory dozowania.