tu jesteś: PRALNICO-WIRÓWKI / do mopów

Pełna oferta produktowa MAŁYCH OLBRZYMÓW składa się z pralnico- wirówek i suszarek 2 serii: PROFILINE i PROFESSIONAL, w których programy dostosowane są do określonych grup docelowych.

Seria PROFILINE jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Obok klasycznych programów piorących i pielęgnujących, dostępne są w urządzeniach z serii PROFILINE także następujące pakiety programów dodatkowych dla: salonów fryzjerskich, zakładów mięsnych, piekarni. Jeśli wymagana jest dezynfekcja, w pralnicy można wybrać zarówno programy dezynfekcji chemiczno -termicznej, jak i dezynfekcji termicznej, w której nie muszą być stosowane specjalne środki piorące.

Seria PROFESSIONAL jest zasadniczo skierowana do grup docelowych:

Dzięki dużemu wyborowi programów specjalnych i uzupełniających seria PROFESSIONAL odpowiada wymaganiom profesjonalnej pielęgnacji prania. Do każdego programu są przyporządkowane stałe temperatury i ilości obrotów wirowania, które częściowo mogą być modyfikowane indywidualnie.
Specjalne programy higieniczne serii PROFESSIONAL spełniają wymagania dotyczące dezynfekcji tekstyliów w tak wrażliwych obszarach, jak kliniki, praktyki lekarskie, domy starości i opieki.

PRALNICO-WIRÓWKA PW 5064
Ładowność 6,5 kg
Bęben SoftCare, pojemność [l] 59
Liczba obrotów wirowania [max. U/min] 1400
Współczynnik g 526
Sterowanie NOVOTRONIC L x
Ogrzewanie elektryczne x
pralka pralka

Pojemność w ilości mopów:

Mopy z bawełny:

Mopy z mikrofibry:


Pozostałe modele pralnico- wirówek Miele posiadają pakiety programowe dostosowane do prania mopów


pralka