suma service

O firmie

suma service

Firma składa się z grupy doświadczonych specjalistów. Działamy na wielu płaszczyznach:

Podejmujemy się profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie wyposażenia pralni:

Projekty wykonujemy zgodnie z wytycznymi sanitarno-higienicznymi, zasadami GHP/GMP. Projekty, na życzenie klienta, opiniujemy u rzeczoznawcy d/s sanitarnych i zatwierdzamy w powiatowej stacji Sanepid-u właściwej dla miejsca inwestycji. Po odbiorze inwestycji zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, gwarantującą naszym klientom bezpieczną i ciągłą pracę urządzeń.
Główny teren działania firmy obejmuje regiony województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Dostarczamy nasze produkty i usługi do ponad 1000 obiektów. Obsługujemy: hotele, ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne, restauracje, bary, kawiarnie, szpitale, wytwórnie żywności i napojów, pralnie, szkoły, placówki handlowe i komercyjne.

Od początku naszą ideą przewodnią było promowanie rozwiązań i urządzeń wysokiej jakości. Posiadamy przedstawicielstwa wielu renomowanych firm, współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu i chemii.
Suma Service została założona w 1995 roku. Oferta początkowo obejmowała specjalistyczne systemy utrzymania higieny dedykowane dla branży hotelarsko-gastronomicznej i przemysłu spożywczego oraz serwis urządzeń. Z upływem lat poszerzyliśmy przedmiot działalności, oferując kompleksowe wyposażenie w sprzęt kuchenny i pralniczy.

Od lat kładziemy stały nacisk na szkolenie naszego zespołu oraz na aktualizowanie i unowocześnianie naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Marka

miele

„Zawsze lepiej, zawsze lepsi” Marka Miele to synonim jakości.Wszystkie urządzenia są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a poszczególne elementy wyposażenia dostosowane są do najwyższych wymagań użytkowników. Od 110 lat filozofia firmy brzmi „zawsze lepiej, zawsze lepsi”. Również w przypadku nowych suszarek zastosowana została innowacyjna technika, która wyróżnia wszystkie produkty Miele na rynku. Urządzenia pralnicze Miele gwarantują użytkownikom maksymalną oszczędność oraz niezawodność. Miele oferuje perfekcyjne rozwiązania systemowe w zakresie pielęgnacji tkanin, od prania poprzez suszenie do prasowania lub maglowania.

Wielokrotnie wyróżniane.Jakość i niezawodność urządzeń Miele została wielokrotnie potwierdzona wysokimi notami w testach. Dlatego marka ta zaliczana jest do najlepszych i najbardziej godnych zaufania, czego dowodem są również liczne nagrody.

nagrody